Rozstrzygnięcie konkursu na kartkę świąteczną

 W Aktualności, Z życia szkoły

W marcu b.r. napłynęło do szkoły wiele pięknych, kolorowych i bardzo pomysłowych kartek wielkanocnych. Dziękujemy Wam serdecznie za zainteresowanie konkursem, za to, że wspólnie mogliśmy szerzyć i kultywować, przykładem naszych rodziców i dziadków, wielkanocne zwyczaje, i mimo trudnej sytuacji na świecie, stworzyliśmy przedświąteczny nastrój w naszej szkole.

W związku z tym, że otrzymaliśmy tak wiele prac, a Wasza inwencja twórcza przerosła nasze oczekiwania, jury konkursowe w składzie:

p. dyrektor, Teresa Rozbicka oraz p. Ewa Wasilewska, postanowiły nagrodzić i wyróżnić wszystkich uczestników konkursu. Przyznano nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 0 – 3 i punkt przedszkolny oraz klasy 5 – 8.

W kategorii klas 0 – 3 i przedszkole nagrodzono:

Zofię i Darka Wielgórskich, Gabrysię Dobrowolską, Patrycję i Marcela Nasiłowskich, Michalinę Protasiuk, Laurę i Tobiasza Wierzchowskich, Olę, Maję i Ksawerego Makaruków, Martę Starzewską, Antka i Marysię Rytel, Mateusza Krasnodębskiego, Julię Bierdzińską i Andżelikę Sobieską.

W tej samej kategorii wiekowej wyróżniono:

Przemka Bielińskiego, Pawła Piątkowskiego, Artura i Ulę Rytel, Marcela Dmowskiego, Julię Jastrzębską, Darię, Alę i Dawida Fedorowiczów, Mateusza i Nikolę Rozbickich, Lenę Ciszewską.

W kategorii klas 5 – 8 nagrody przyznano:

Alicji Starzewskiej, Alanowi Krasnodębskiemu, Damianowi Dobrowolskiemu, Cezaremu Czarnockiemu, Lenie Łazowskiej, Nikoli Więsak.

Wyróżniono:

Kamila Dobrowolskiego, Oliwię Protasiuk, Monikę Stańską, Maję Michalak.

Poniżej zamieszczamy zbiór wszystkich prac konkursowych:

Włączając się w szkolną akcję wolontariatu, własnoręcznie przygotowaliśmy i wysłaliśmy również kartki z życzeniami dla dzieci z Domu Dziecka „Pod Kasztanami” oraz Domu Opieki Społecznej „Nad Stawami” w Siedlcach.

Pozostałe Aktualności