Rozstrzygnięcie konkursu na ozdoby choinkowe

 W Aktualności, Galeria, Wydarzenia, Z życia szkoły

W styczniu został rozstrzygnięty konkurs rodzinny zatytułowany  „OZDOBA CHOINKOWA”, rozpatrywany w dwóch kategoriach wiekowych. Pierwsza kategoria obejmowała dzieci z Punktu Przedszkolnego, Oddziału Przedszkolnego i klas I, II i III, druga zaś – klasy IV-VIII. Jury w składzie: pani dyrektor Teresa Rozbicka, pani Beata Piotrowska, pani Ewa Wasilewska i pani Małgorzata Duk przyznały:

W kategorii dzieci młodszych ( przedszkolacy i klasy I, II, III):

I miejsce: Tobiasz i Laura Wierzchowscy, Aleksandra Chmielewska, Mateusz Krasnodębski

II miejsce: Maria i Antoni Rytel, Angelika Sobieska i Julia Bierdzińska, Gabriela i Michalina Protasiuk

III miejsce: Wojciech i Dawid Wróbel, Justyna i Cezary Rytel, Lena i Piotr Ciszewscy, Marcel i Patrycja Nasiłowscy, Oskar Ścibor, Julia Jastrzębska

Wyróżnienia:  Marcel Dmowski, Aleksandra i Ksawery Makaruk, Patryk Kosieradzki, Hanna Jastrzębska, Alicja, Daria i Dawid Fedorowicz, Urszula i Artur Rytel, Jan i Marta Starzewscy, Nikola Pszczel, Przemysław Bieliński

W kategorii klas starszych przyznano:

I miejsce: Maja Makaruk, Martyna Stańska

II miejsce: Nikola Więsak, Alan Krasnodębski

III miejsce: Gabriela Dobrowolska, Julia Oszczepalińska

Wyróżnienia: Alicja Starzewska, Wiktoria Wróbel.

        Wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w przygotowaniu prac na konkurs – dzieciom i ich rodzicom – dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas. Gratulujemy pomysłowości i kreatywności.

Wszystkie prace będzie można obejrzeć i podziwiać na wystawce  zorganizowanej 26 stycznia w naszej szkole podczas zabawy choinkowej.

        Nagrody ufundowane z funduszu Rady Rodziców zostaną wręczone na balu karnawałowym, który odbędzie się tuż po feriach zimowych.

Ewa Stańska

Pozostałe Aktualności