Relacja uczniów z wyjazdu na Mazury

 W Aktualności, Galeria

„W dniach 21 – 22 czerwca byłam na szkolnej wycieczce na Mazurach. Najbardziej podobało mi się, kiedy pojechaliśmy do Giżycka i zwiedzaliśmy Twierdzę Boyen. Pani Małgosia, przewodnik, pokazywała nam i opowiadała o powstaniu twierdzy oraz o ciekawych miejscach znajdujących się tam. Bardzo zaciekawiła mnie makieta twierdzy. Równie bardzo podobało mi się w Świętej Lipce, gdzie pani pokazała nam i opowiedziała o sanktuarium oraz o artyście, który namalował iluzje w kościele.”

Maja Makaruk, kl. III

„Najbardziej podobał mi się Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie Było tam wiele pięknych zwierząt, ale najbardziej zainteresowały mnie daniele, które karmiliśmy. Na początku trochę się wystraszyliśmy, ponieważ jeleń zaczął biec w naszym kierunku, ale okazało się, ze biegnie do stada. Wycieczka bardzo mi się podobała. Pojechałabym tam jeszcze raz.”

Monika Stańska, kl. VI

„Najbardziej na wycieczce podobał mi się Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, ponieważ mogliśmy dokarmiać daniele, podziwiać pawie i inne ptaki. Mimo tego, ze było gorąco, i tak bardzo mi się podobało. Byłam bardzo szczęśliwa oraz podekscytowana. Ta wycieczka była super!”

Nikola Więsak, kl. VI

„Najbardziej podobał mi się Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie. Można tam było zobaczyć różne zwierzęta, takie jak: pawie, wilki, daniele, sowy i wiele innych. Mieliśmy też możliwość kupienia kawałków marchewek i dokarmiania nimi saren i jeleni.”

Alicja Starzewska, kl. VI

„Na wycieczce najbardziej podobała mi się wizyta w Wilczym Szańcu. Pani przewodnik ciekawie opowiadała o historii bunkra. Wycieczka była dobrze zorganizowana i chętnie pojechałabym tam ponownie.”

Nina Supryn, kl. VII

„Zainteresowały mnie trzystuletnie organy, znajdujące się w Świętej Lipce. Miło wspominam pobyt w Ośrodku Żabinka.”

Patryk Pawlak, kl. VII

„Na wycieczce na Mazurach najbardziej podobała mi się Twierdza Boyen i Wilczy Szaniec. Kupiłem sobie maskę gazową i granat”

Hubert Oszczepaliński, kl. III

„Na wycieczce na Mazurach najbardziej podobały mi się: Wilczy Szaniec, Twierdza Boyen, Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie i Sanktuarium w Świętej Lipce. Kupiłem sobie maskę gazową, magnesy i brelok z czołgiem. Graliśmy w piłkę i byliśmy nad jeziorem.”

Paweł Sobieski, kl. III

„W dniach 21 – 22 czerwca byłam na wycieczce na Mazurach. W Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie karmiliśmy kozę i daniele. Widzieliśmy też więcej zwierząt. Najbardziej spodobał mi się rejs statkiem po Śniardwach. Zainteresował mnie Wilczy Szaniec. Ta wycieczka była szalona i chętnie pojechałabym jeszcze raz.”

Martyna Stańska, kl. III

„Na wycieczce na Mazurach najbardziej podobało mi się: karmienie kóz, danieli i saren, rejs statkiem po jeziorze Śniardwy i Wilczy Szaniec. Pani przewodnik opowiadała nam o zniszczonych bunkrach. W Ośrodku Żabinka podobały mi się wieczorne zabawy na powietrzu.”

Magdalena Chęcel, kl. III

„Na wycieczce na Mazury podobało mi się karmienie zwierząt, rejs statkiem, Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie i Wilczy Szaniec. Wieczorem fajnie bawiliśmy się w Ośrodku Żabinka.”

Gabrysia Dobrowolska, kl. III

„Na wycieczce na Mazurach najbardziej podobał mi się Wilczy Szaniec. Pani przewodnik zaśpiewała nam zabawną piosenkę o Adolfie Hitlerze. Kupiłem dużo magnesów i amerykański granat.”

Kacper Więsak, kl. III

Pozostałe Aktualności