Podsumowanie roku szkolnego 2019/2020

 W Aktualności, Galeria, Wydarzenia, Z życia szkoły

Miniony rok szkolny nie należał do najłatwiejszych. W obliczu zagrożenia zakażeniem COVID – 19, stanęliśmy przed dużym wyzwaniem nauki zdalnej, z dala od kolegów i koleżanek z klas, zmuszeni do wzmożonego wysiłku intelektualnego w wyniku podjętej, samodzielnej pracy w naszych domach. Była to cenna lekcja dla nas wszystkich – zarówno nauczycieli, jak i uczniów oraz ich rodziców.

26 czerwca, po wielu dniach niepewności, spotkaliśmy się osobiście na uroczystości zakończenia roku szkolnego, które, tradycyjnie, poprowadziła p. Dyrektor, Teresa Rozbicka.

Pożegnaliśmy kolejny już rocznik ósmoklasistów, którzy pozostaną w naszej pamięci, i którym życzymy pomyślności na dalszych etapach życia edukacyjnego, zawodowego oraz osobistego. Rozdane zostały świadectwa oraz nagrody. Wielu naszych uczniów otrzymało wyróżnienia za bardzo wysokie wyniki w nauce, czego serdecznie gratulujemy.

Dokonaliśmy rozstrzygnięcia konkursów historycznych, plastycznych oraz konkursu na znaczek wolontariatu.

Wszystkim członkom szkolnej społeczności życzymy udanego wypoczynku podczas wakacji, dużo słońca oraz wielu ciekawych przygód.

Czekamy na kolejne spotkanie we wrześniu!

Sylwia Krasnodębska

Pozostałe Aktualności