Dzień Edukacji Narodowej

 W Aktualności, Galeria, Z życia szkoły

W przeddzień Dnia Edukacji Narodowej odbyła się w naszej szkole uroczystość poświęcona pracownikom oświaty. W akademii uczestniczył wójt gminy Suchożebry, który w liście oficjalnym przekazał nauczycielom najserdeczniejsze życzenia, a następnie wręczył stypendia najlepszym uczniom naszej szkoły. Pani dyrektor natomiast uhonorowała nagrodami pracowników naszej placówki oświatowej. Podziękowała  wszystkim wyróżnionym  za trud, poświęcenie i owocną pracę, życząc dalszych sukcesów zawodowych.

        „Dzień Edukacji Narodowej to odpowiedni czas na podziękowania, przeprosiny i życzenia od nas. W tym roku w doniosłej formie je zawarliśmy i dla naszych drogich nauczycieli Koncert Życzeń przygotowaliśmy”- takimi słowami przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego rozpoczęła część artystyczną, w której wystąpili uczniowie z klas VI-VIII. Najserdeczniejsze życzenia dedykowane pani dyrektor, wychowawcom, nauczycielom wszystkich przedmiotów oraz pracownikom obsługi szkolnej, przeplatane były znanymi przebojami muzycznymi.

         W imieniu całej społeczności szkolnej składamy jeszcze raz wszystkim nauczycielom życzenia wytrwałości w dalszej pracy i jak największej satysfakcji z kształtowania osobowości wychowanków.    

Małgorzata Słupska

Pozostałe Aktualności