Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

 W Aktualności, Galeria, Z życia szkoły

#LaboratoriaPrzyszłości#LaboratoriaPrzyszłosci

@LaboratoriaPrzyszlosci

19 stycznia 2023r. odbyła się miła uroczystość przygotowana przez uczniów szkoły i przedszkola – Dzień Babci  i Dziadzia. Licznie przybyłych gości przywitała pani dyrektor Teresa Rozbicka. Następnie dzieci zaprezentowały się w programie artystycznym. Przedszkolaki przygotowały wiersze i piosenki mówiące o niezwykłych relacjach łączących ich z dziadkami. Piosenkę „Cza cza dla babci i dziadka” zaśpiewała też klasa III.

Ważnym punktem programu był występ szkolnego koła teatralnego prowadzonego przez panią Sylwię Krasnodębską. Dzieci pokazały przedstawienie „Dziewczynka z zapałkami”, akcja którego była dramatyczna, poruszająca i wzbudziła łzy w oczach widzów. Przedstawienie wzbogaciły tańcem Śnieżynek dziewczynki z przedszkola przygotowane przez panią Joannę Jasińską.

Następnie uczniowie z klas III-VIII zaśpiewali piosenki „Nieposłuszny dziadek” i „Dla babci i dziadka”. Uczniów przygotowała pani Małgorzata Duk. Po części artystycznej wnuki wręczyły dziadkom samodzielnie wykonane laurki i prezenty. Następnie mili goście zostali zaproszenie na gorącą herbatę, kawę i ciasto. Razem z dziadkami ucztowaly też wnuki.

Podczas przygotowań do uroczystości Dnia Babci i Dziadka na dodatkowych zajęciach i na tejże uroczystości wykorzystywany był sprzęt zakupiony w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości” – mikroporty, mikrofony bezprzewodowe, mikser, kolumny nagłośnieniowe oraz aparat fotograficzny.

#LaboratoriaPrzyszłości#LaboratoriaPrzyszłosci @LaboratoriaPrzyszlosci

Pozostałe Aktualności