Choinka 2020

 W Aktualności, Galeria, Wydarzenia, Z życia szkoły

29 stycznia, jak co rok odbył się w naszej szkole bal choinkowy, a poprowadziła go grupa artystyczna „Klub Czerwonego Noska”. Wprawdzie zima nie dopisała, ale my poradziliśmy sobie z tym problemem! Naszą szkolną imprezę choinkową przygotowaliśmy w iście zimowej scenerii.

Uroczystość rozpoczęła się występami naszych uczniów. Jako pierwsi zaprezentowali się uczniowie klasy IV w piosence „A Mikołaj pędzi” oraz inscenizacji ruchowej. Uczniów przygotowała pani Sylwia Krasnodębska. Następnie wystąpiła grupa teatralna, prowadzona przez panią Elżbietę Pulkowską. Aktorzy z klas I – II zaprezentowali sztukę pt. „Bajkowy ambaras”. Podopieczni z Punktu Przedszkolnego oraz „zerówki” wyrecytowali wiersze i zaśpiewali piosenkę „Zima lubi dzieci”. Przygotowały je panie Ewa Stańska oraz Agnieszka Dobrowolska”. Następnie uczniowie z klas IV –V pod kierunkiem pani Iwony Tomaszewskiej- Papakul , wystąpili z przedstawieniem „Kopciuszek” w wersji współczesnej, promującym zdrowy styl życia. Na zakończenie zaprezentowali się członkowie koła muzyczno – ruchowego w piosence pt. „Kochany Święty Mikołaju” połączoną z układem tanecznym .

Rozpoczęliśmy część taneczną połączoną z zabawami ruchowymi. W pewnym momencie, dzięki specjalnym efektom, przygotowanym przez prowadzących, na naszej sali gimnastycznej spadł… śnieg! Daliśmy upust naszej radości, co można zaobserwować na zdjęciach. W końcu zima w tym roku okazała się bardzo kapryśna 🙂 

Z inicjatywy rodziców został przygotowany smaczny poczęstunek. Serdecznie dziękujemy za współpracę.

W tym roku również nie zapomniał o nas Św. Mikołaj i rozdał wszystkim dzieciom słodkie upominki.

Sylwia Krasnodębska

Pozostałe Aktualności