Bal choinkowy 2023r.

 W Aktualności, Galeria, Z życia szkoły

26 stycznia, tradycyjnymi występami teatralnymi, rozpoczęła się, wyczekiwana przez wszystkie dzieci, zabawa choinkowa.

Na początku wystąpiły przedszkolaki pod kierunkiem pani Moniki Kurowskiej, które zaśpiewały piosenkę „Clap your hand”. „Zerówka” pod przewodnictwem pani Marzeny Wielgórskiej wykonała taniec „Tup, tup po śniegu”.

Kolejnym punktem występów był pokaz umiejętności uczniów klas I-III uczęszczających na zajęcia koła tanecznego. Dzieci zaprezentowały  się w świątecznych kostiumach w choreografii ”Jingle bells” . Tancerzy przygotowała pani Joanna Jasińska.

Z kolei IV klasa rozśmieszyła  publiczność przedstawieniem kabaretowo-muzycznym „Czwarta klasa na obcasach”. Dzieci zaprezentowały wesołe scenki szkolne w połączeniu z rockowymi piosenkami. Aktorów przygotowała pani Iwona Tomaszewska-Papakul.

Na koniec dzieci z koła teatralnego, pod egidą pani Sylwii Krasnodębskiej, zaśpiewały piosenkę „A Mikołaj…” i „Jingle bells rock” w wersji angielskiej.

Po części artystycznej nastąpiła szalona zabawa taneczna, którą prowadził Clown ReSorek. Wszystkie dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach i konkursach prowadzonych przez wodżireja.

W czasie zabawy choinkowej dzieci wzmocniły siły poczęstunkiem przygotowanym przez mamy z Rady Rodziców.

Pozostałe Aktualności