Wykaz podręczników i zeszytów ćwiczeń do religi.

 W Wydarzenia

 

Wydawnictwa JEDNOŚĆ,

 Wykaz podręczników i zeszytów ćwiczeń do nauki religii rzymskokatolickiej, obowiązujących w Szkole Podstawowej w Krynicy, w roku szkolnym 2018/2019 (do kupienia np. w Księgarni Diecezjalnej w Siedlcach, ul. Piłsudskiego 64):

6-latki/klasa 0: W świecie mojego Boga. Zeszyt ćwiczeń do klasy 0.

Klasa I Szkoła Podstawowa: Żyjemy w Bożym świecie. Podręcznik do religii dla klasy I szkoły podstawowej.

Klasa II Szkoła Podstawowa: Idziemy do Jezusa. Podręcznik do religii dla klasy II szkoły podstawowej.

Klasa III Szkoła Podstawowa: Jezus jest z nami. Podręcznik i Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy III szkoły podstawowej.

Klasa IV Szkoła Podstawowa: Miejsca pełne BOGActw. Podręcznik i Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy IV szkoły podstawowej.

Klasa V Szkoła Podstawowa: Spotkania uBOGAcające. Podręcznik i Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy V szkoły podstawowej.

Klasa VI Szkoła Podstawowa:Tajemnice BOGAtego życia. Podręcznik i Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy VI szkoły podstawowej.

Klasa VII Szkoła Podstawowa (była I gimnazjum): Błogosławieni, którzy szukają Jezusa. Podręcznik do religii dla klasy VII szkoły podstawowej (lub I klasy gimnazjum).

Klasa VIII Szkoła Podstawowa (była II gimnazjum): Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi. Podręcznik do religii dla klasy VIII szkoły podstawowej (lub II klasy gimnazjum).

 

Pozostałe Aktualności