Piknik rodzinny.

 W Aktualności

Nasza tradycją stały się obchody rodzinnego święta z okazji Dnia Matki, Dnia Ojca i Dnia Dziecka. Już od kilku lat spotykamy się na pikniku pełnym atrakcji zarówno dla uczniów i jak i ich rodziców, poprzedzonym częścią artystyczną, przygotowaną pod kierunkiem nauczycieli z naszej szkoły.

Tegoroczne obchody Święta Rodziny w Szkole Podstawowej w Krynicy pokryły się z Dniem Matki. 26 maja, po krótkim występie uczniów, któremu przewodziło hasło: „Mamy siebie, mamy tak wiele”, rozpoczęliśmy wspólną zabawę przy grillu i muzyce. Nauczyciele i wspierający ich w tym uczniowie zapewnili najmłodszym (i nie tylko) uczestnikom zabawy kolorowe balony, niebagatelnych rozmiarów bańki mydlane oraz kolorowe, bajkowe charakteryzacje twarzy. Rodzice wraz z dziećmi mogli spróbować swych sił w zawodach sportowych.

Zaprosiliśmy do nas firmę zapewniającą dmuchane atrakcje, które zazwyczaj cieszą się największą popularnością. W tym roku nawet dorośli odważyli się z nich skorzystać!

Na naszym pikniku pojawili się funkcjonariusz Policji, pełniący dyżur na naszym terenie oraz pielęgniarki i ratownicy medyczni z ZOZ w Siedlcach. Chętni uczestnicy pikniku mogli zatem oznakować rowery, w celu zabezpieczenia ich przed kradzieżą oraz zmierzyć ciśnienie i poziom cukru we krwi.

Wkrótce po zimnych lodach, zmęczeni, ale zadowoleni, rozeszliśmy się do domów.

Pozostałe Aktualności