Wycieczka do Warszawy

 W Aktualności, Z życia szkoły

Czy jest wśród nas  ktoś, kto nie lubi cukierków?…

Idąc tym tropem, 25 kwietnia b.r. wybraliśmy się z młodszą grupą uczniów naszej szkoły na wycieczkę do Warszawy, z której chyba „najsmaczniej” wspominamy pobyt w „Manufakturze Cukierków” – krainie kolorowych słodkości. Oprócz degustacji, byliśmy świadkami procesu powstawania fantazyjnych cukierków, co okazuje się, jest prawdziwym spektaklem dla widzów! Otwarte z wrażenia buzie naszych najmłodszych uczniów, widoczne na załączonych zdjęciach, z pewnością to potwierdzą:)

Wizyta w „Manufakturze Cukierków” była pierwszym punktem naszej wycieczki, ale na tym nie koniec! Udaliśmy się również do kina 6D, gdzie DOSŁOWNIE przeżyliśmy chwile grozy… Oczywiście filmy, które obejrzeliśmy zgodnie z odpornością emocjonalną dostosowaną do naszego wieku, miały pozytywne zakończenie, to jednak mocno trzymaliśmy się naszych krzeseł i nie raz z naszych gardeł wydobywały się piski i westchnięcia. Zrelaksowaliśmy się po tym jeszcze na „mini” sali zabaw i zjedliśmy smaczny obiad, po czym ruszyliśmy dalej…

Ostatnie miejsce, jakie zaplanowaliśmy odwiedzić to Lotnisko im. Fryderyka Chopina na warszawskim Okęciu. Zwiedziliśmy budynek główny lotniska, w którym znajdują się specjalne terminale i miejsca odprawy, ale chyba szczególnie zainteresował nas taras widokowy i możliwość obserwowania lądujących i startujących olbrzymich samolotów. To było prawdziwe widowisko!

Po dniu pełnym wrażeń wróciliśmy do naszych domów, wioząc ze sobą oczywiście przepyszne słodkości.

Sylwia Krasnodębska

Pozostałe Aktualności